Opublikowano 24.06.2022

„Sny niewyśnione”

„Sny niewyśnione„ Joanna Sawicka Wystawa w Galerii Fotografii „Weranda” w Goczałkowicach Zdroju Wernisaż 02.07.2002 o godz. 16.00 Oprawa muzyczna Marek Biniek Wystawa dostępna do oglądania w dniach 02.07 – 30.07.2022 -Joanna Sawicka– Zdjęcia które prezentuję są częścią cyklu, nad którym pracuję od dwóch lat. Pomysł pojawił się kiedy uświadomiłam sobie, że prawie nie pamiętam co mi się śni, czasami tylko jakieś migawki, wrażenia, strzępki obrazów zasnute mgłą niepamięci. Na ich podstawie postanowiłam stworzyć swoje sny i tak powstał cykl obrazów „Sny niewyśnione”. Joanna Sawicka – członek Rzeczywisty Fotoklubu RP, od wielu lat jest członkiem Stowarzyszenia Fotograficznego „Przeciw Nicości” im. Mieczysława Wielomskiego, Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego -BTF a także Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOKUS 13.

„Sny niewyśnione”

„Sny niewyśnione„ Joanna Sawicka

Wystawa w Galerii Fotografii „Weranda” w Goczałkowicach Zdroju

Wernisaż 02.07.2002 o godz. 16.00

Oprawa muzyczna Marek Biniek

Wystawa dostępna do oglądania w dniach 02.07 – 30.07.2022

-Joanna SawickaZdjęcia które prezentuję są częścią cyklu, nad którym pracuję od dwóch lat. Pomysł pojawił się kiedy uświadomiłam sobie, że prawie nie pamiętam co mi się śni, czasami tylko jakieś migawki, wrażenia, strzępki obrazów zasnute mgłą niepamięci. Na ich podstawie postanowiłam stworzyć swoje sny i tak powstał cykl obrazów „Sny niewyśnione”.

Joanna Sawicka – członek Rzeczywisty Fotoklubu RP, od wielu lat jest członkiem Stowarzyszenia Fotograficznego „Przeciw Nicości” im. Mieczysława Wielomskiego, Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego -BTF a także Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOKUS 13.

Oprawa muzyczna Marek BiniekSłowo i muzyka, muzyka i słowo, piosenka. Towarzyszą mi od zawsze. Na samym początku tylko słuchałem, potem zacząłem podśpiewywać, a gdy zostałem szczęśliwym posiadaczem pierwszej gitary, zacząłem sobie również przygrywać i tak to trwa do dziś.

Muzyczne inspiracje znajduję w amerykańskim folku, bluesie i bossanovie. W moich piosenkach opowiadam o ludziach i ich perypetiach, o przyrodzie, a czasami komentuję rzeczywistość

Oprócz tworzenia własnych piosenek, oraz wymyślania melodii do cudzych tekstów, od czasu do czasu popełniam polskie wersje standardów, głównie folkowych.

Powrót

© 2023 Stowarzyszenie Fotograficzne Przeciw Nicości

E-mail: przeciwnicosci@o2.pl